Tegijad


ulvi-karmen

Ulvi-Karmen Möller

Harrastussportlane, lemmikalad jalgratas, ujumine, padel. Osalenud viies Hawaii laagris, kus maastikuratta usk pöörati täiega maanteeratta kasuks. Nüüd juba neljas aasta Hawaii laagri korraldustiimis. Elukohaks Kataloonia Tarragona maakond, kus talvekuudel kogub ühistrennides rattakilomeetreid Cambrilsi triatloniklubi liikmetega. Suvekuudel ronib Püreneedes kõrgematel mäetippudel.


priit

Priit Salumäe

Hawaii Expressi turundusjuht

Osalenud kõikides Hawaii kevadlaagrites. Paris – Dakar 7000km rattasõidu võitja, 3x läbinud Trondheim – Oslo 540km non-stop sõidu, korra Vätternrundani. Osalenud südatalvisel Classic rataste testsõidul polaarjoonele, rattamatkal Nepalis, 5 x Etape du Touril. Tahtejõu Tuuri idee autor ja viiekordne läbija.

Priidu blogi http://priitsalumae.blogspot.com
Insta


Siim Urm

Oma sõnutsi siis tatist peale rattaga sõitnud, noorusaegadel võidugi kihutanud, TSIK’is ka käinud 🙂 Nüüd on sõitmine pigem fun ning lisandunud ka mootorrattad. Käed on kogu aeg õlised?, aga paremat tunnet, kui pärast kordaputitatud ratast häpifeisiga kliendid väga olla ei saa. Mitu pikka aastat remontinud Hawaiis rattaid, teab nende hingeelust kõike.

Kevadistes lõunalaagrites osalenud nii mõnedki aastad.


Priit Ailt

Tartu Ülikooli füsioteraapia magister
Füsioteraapia Kliiniku füsioterapeut
Eesti Jalgpalli U21 koondise füsioterapeut

Tegevtriatleet aastast 1996
Mitmekordne Eesti Meister triatlonis (olümpia ja half-ironman distantsidel)
Tripassion Triatloniklubi asutaja ja peatreener

Sõitnud aastal 2016 rattaga Tallinnast – Pariisi!


Heiki Tulk

Heiki Tulk

Kohvigrupi rattabarista

Tasa sõuad, kaugele jõuad. Punt, kus kihutamine on rangelt keelatud, kohvipeatuseid rohkem kui üks ja jututeemaks kõike muud kui 90-grammise lenksupikenduse hingeelu.

Heiki kirjutab igapäevaselt keerulist juriidilist teksti, et klientidele targem välja paista ja suurte arvete esitamist õigustada 🙂
Sportinud alates lasteaia viimasest rühmast. Harrastatavad alad on elu jooksul vaheldunud (ujumine, karate, tennis, jooksmine, murdmaasuusatamine, ratas, triatlon) kuid pikki pause pole sisse tulnud. Rattavõistlustel osalenud alates 1998 a. Everestingu, L’etape du Touri ja muude hullustega (täispikk maraton ja -Ironman) pole kaasa läinud. Naudin heas seltskonnas treenimist ja võistlemist. Hawaii rattalaagrites alates 2006.


Evgeni Nikolaevski

“Kiired & Vihased” grupijuht

Mees, kes tuli, nägi ja pani! Väntab lapsest saati, läheb kaasa pea kõikide erinevate rattahullustega. Teda kisub mägedesse ja talle meeldib seal veits “vajutada”. Vajadusel ässitab teisi, aga ise kaklema ei lähe 🙂
On teinud Everestingu, 3 x L’etape du Touri, Tour du Mont Blanci, paar päris “plekkmehe” võistlust, jookseb maratone (loomulikust intelligentsist alla 3h!) ja supleb.
Hawaii laagris neljandat korda.

Blogi evgeni.ee
Insta


Edgari Treier

“Tark ei torma” (rattasõidu ABC) grupijuht

Kõik, kes esimest korda lõunalaagris, esimest korda klippidega, esimest korda maanteeratta seljas, esimest korda grupis või lihtsalt tahavad rohkem rattateemadest teada saada, siis see grupp on just teile!

Mees, kelle hoole alla teid usaldatakse on käinud treenerina kahel OMil, kümnel MM-il, MK-del, suurtuuridel. 1997-2013 Grete Treieri treener.
Ise tulnud juunioride Eesti meistriks eraldistardis, paarissõidus, mäkketõusus, kriteeriumis ja mitmepäevasõidus.


Vidrik Vaiksaar

Tripassion Triatloniklubi grupijuht

Vidrik on kannapöörete mees. Tagus 10 aastat järjest FC Flora süsteemis vutti, siis tegi kõiksugu koerustükke ning hea isu üle väga just ei kurtnud. Edasi võttis ennast kätte, kahandas 50kg+ kaalu ja hakkas triatloniga tegelema. Temast sai Tripassion Triatloniklubi asjutaja ning eestvedaja. Tänane lemmiklelu on eraldistardiratas.


Harvis Mill

Füsioterapeut

Harvis on 30-aastane. Lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 2015. aastal füsioteraapia erialal. Lisaks läbinud mitmeid täiendkoolitusi – kinesioteipimine, erinevad venitustehnikad, Dry Needle tehnikad jne. 2014 alates BC Kalev/Cramo füsioterapeut.
Esmalt hakkas meeldima jooksmine, hiljem tulid järele ujumine ja rattasõit. Alates 2015 on ta enamuse oma vabast ajast kulutanud triatlonile. Harvise meeldejäävaim tulemus/võistlus oli kindlasti elu esimene täispikk triatlon IRONMAN TALLINN 2018 (aeg: 9h 29min).


Üllatusi tuleb kamaluga veel. Hoia kätt pulsil 😉