Töötoad, seminarid, tootetestid

TÖÖTOAD

“Näpud õliseks”

  • rattapesu
  • kummivahetus
  • ketipesu, vahetamine, õlitamine
  • “kett risti?”
  • pumpamine
  • pidurid

“Passatka”

  • õige sõiduasendi paika panemine + juhised, kuidas seda tulevikus ise teha

SEMINAR-LOENGUD

“Grupisõidu võlu ja valu”

Tuulessõit, äkiliste liigutuste vältimine, käemärgid, vedamine, koostöö, äraminekud, spurdid, grupi pidurdamine, püüdmine jne jne. Siin jätkub ka vilunumatel mitme teooriatunni jagu õppimist kuni praktiliste treeninguteni välja.

“Treeningplaani ülesehitus“

Iga päev ühesuguse mahu ja intensiivsusega treeningutega kaugele ei jõua – vähemalt sportlikus arengus mitte. Kuidas üles ehitada treeningplaan peale kevadlaagrit kuni hooja lõpuni välja?

“Toitumine”

Igipõline dilemmade tekitaja. Kuidas siis on õige süüa, millal mida, kui palju? Kas sportlane võib lubada endale kõike kurgust alla ajada või peab ta hoopis mööda nööri eriti ettevaatlikult kõndima? Räägime põhitõdedest, kummutame müüte ja otsime vastuseid erinevatele küsimustele.

“Vigastuste vältimine, taastumine”

Spordis toimub areng just läbi puhkuse ehk taastumise. Mis on taastumine, kuidas seda efektiivistada?
Õigeid treeningmeetodeid kasutades on võimalik tõhusalt vigastusi vältida. Räägime, millised on peamised põhjused ratturite ja triatleetide vigastuste tekkimisel ja kuidas neid vältida. Kui aga siiski peaksid vigastused kimbutama, siis kuidas nendega toime tulla?

Tootetestid

Sadulad – Selle Italia, Syncros
Testime erinevaid mudeleid. Ideaalne võimalus leida just sinule sobiva omadustega sadul.

Jooksud – Zipp, Sram, Syncros
Kas kõrgel- ja madalal pöial on tegelikult ka mingi vahe? Kas tõusu on jäigema jooksuga kergem võtta? Kas kiirendusel sõltub midagi ka jooksust? Lahendame kõik saladused, saame küsimustele praktilised vastused.

Toidud – Powerbar
Maitseme enamus PowerBari tooteid. Seda mitte laua taga rahulikus õhkkonnas, vaid peale 5km tõusu alistamist, kui pulss ei kuula sõna, aga lisaenergiat on kusagilt ammutada vaja. Kas ka siis kõik trennides proovitud lemmikud on ikka veel lemmikud?

Spordikreemid – Elite
Soojenduskreemid aitavad? Kas ratturid päriselt raseerivad jalgu? Peale rasket treeningut lihastele midagi toniseerivat?

Kiivrid – MET
Kas kiivrid erinevad teineteisest peale värvuse ka? Tuulutusavad, reguleerimine, kaal… Oma pea on kuningas! Proovime ära.

Õlid – Finish Line
Et kett ei laulaks 🙂 Saavad need õlid ka testitud

Sõiduprillid– Uvex
Silmad ja nägemine on olulised. Päike ei tohi meie rattanaudinguid segada, samad sõnad tuulele ja vihmale! Saab testitud.